fbpx

Video/ Rama me familjen në ceremoninë e hapjes së “Air Albania Stadium”: “Një ditë që mbetet në histori”

Kryeministri i vendit Edi Rama ndodhet në këto momente në stadiumin e ri  të Kombëtares së Shqipërisë për inaugurimin e impiantit të ri sportiv “Air Albania Stadium”.

Shefi i qeverisë është i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe djali i tij i vogël Zaho.

“PLOT ME KUQEZINJ AIR ALBANIA STADIUM🇦🇱 – Një ditë që mbetet në histori për sportin shqiptar”-shkruan kryeministri.