VIDEO/ Rama pritet me protesta në Kukës dhe në Has

Kryeministri Rama ishte në Has dhe në Kukës pasditën e sotme, ku zhvilloi dy takime të veçanta atje.

Strukturat e PD-së në këto dy bashki e kanë pritur me protesta Kryeministrin.

Nën thirrjet ‘Rama ik, Rama ik, Turp, turp, turp’, me qindra qytetarë kuksianë janë mbledhur në shesh dhe kanë protestuar kundër Edi Ramës dhe taksave të tij.

Ndërkohë në drejtim të eskortës së kryeministrit qytetarët kanë hedhur dhe flakadanë.

Lër një koment