fbpx

VIDEO/ Rrahmani kalon në avantazh Kosovën

Po luhet në “Fadil Vokrri” takimi mes Kosovës dhe Malit të Zi, i vlefshëm për kualifikueset e grupit A të Euro 2020.

Aktualisht rezultati është 1-0 në favor të Kosovës. Para këtij takimi, Kosova mban vendin e tretë me 8 pikë, ndjekur nga Mali i Zi me 3.

“Live” te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjes

20′ Aksion i gjatë, topi arrin te Muriqi, por sulmuesi dështon të godasë.

10′ Rrahmani kalon në avantazh Kosovën
\