fbpx

Video/ Rrymat detare nxjerrin në breg delfinin e ngordhur

Disa minuta më parë është parë nga pushuesit e sezonit në Hamallaj një Delfin i ngordhur i cili pluskonte në breg të detit.

Mesa duket Delfini duhet të ketë disa ditë që ka ngordhur dhe rrymat detare e kanë nxjerrë atë në breg.

Nuk dihet nëse Delfini ka ngordhur në mënyre natyrale apo për shkak të ndonjë peshkarexhe.

Për më tepër ndiqni videot më poshtë