VIDEO/ Sherr masiv në mes të Vlorës, policia e pafuqishme që…

Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur ditën e sotme në qytetin bregdetar të  Vlorës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” pranë një lokali ku edhe ka nisur debati mes personave të përfshirë.

Në një video të dërguar në redaksinë e “JOQ ALBANIA” nga një qytetar, ky i fundit shprehet se zënka nisi në lokal dhe më pas ka vazhduar jashtë ambienteve të lokalit.

 

Plas grushti në mes të Vlorës, përleshjen masive nuk e ndal dot as policia on Vidnews.