13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Shihni një grua apo një breshkë? Iluzion optik që të lë pa fjalë

spot_img

Mjeshtri i bodypainting Johannes Sotter, me origjinë nga Vipiteno, Itali, ka goditur sërish.

Pasi ka pikturuar trupat femëror për të krijuar bretkosa tropikale dhe kameleonë, këtë herë ka arritur të transformojë një grua në një breshkë që noton në det.

Mos e humbisni fundin e videos për të kuptuar trukun.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat