fbpx

VIDEO/ Shihni si goditet me grushte Sait Dollapi, por si provokoi te Kryeministria

Policia ka dhunuar sekretarin organizativ të PD-së, Sait Dollapin. Pamjet filmike tregojnë momentin kur Sait Dollapi dhunohet dhe tërhiqet zvarrë nga policia.

Gjatë protestës së sotme, kanë qenë të shumta përplasjet mes protestuesve dhe policisë.

Por ne videon tjeter shikoni se çfarë bë ai para Kryeministrisë: