24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Spiropali: Ja biseda me gjyshin e 13-vjeçares së përdhunuar

spot_img

Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali, nëpërmjet një videoje të shpërndarë në rrjetet sociale ka vendosur të ndajë me publikun bisedën e zhvilluar me gjyshin e vajzës 13-vjeccare të përdhunuar në Kavajë.

“Po shkatërrojnë çdo rrugë rikthimi të saj në rrugë normale…Gjyshi i vajzës më tregoi se si e vogla po tretet para syve të tyre, se si nuk kapërcen dot pragun e shtëpisë nga tmerri i zhurmës rreth saj, se si familja kërkon vetëm një gjë sot, drejtësi dhe të drejtën për tu lënë rehat në dhimbjen e vetë”,- thotë ndër të tjera Spiropali teksa i referohet ish-kryeministrit Berisha me fjalët “monstër që nuk njeh kanun”. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat