fbpx

VIDEO/ Super talenti  kuqezi gol në Europa League

Marash Kumbulla debuton me gol në Europa League. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare e nisi titullar me Romën kundër Young Boys dhe tani i jep epërsinë ekipit italian.

Pas 74 minutash lojë, qendërmbrojtësi ndëshkoi vendasit me një goditje me kokë dhe për të ky është goli i parë me fanellën e Romës.