VIDEO/ Tensione, ekstremistët nuk lejojnë mediat shqiptare: Largohuni…

WhatsApp-Image-2018-11-08-at-10.47.12.jpeg

Në videon e mëposhtme duken disa grekë, të cilët nuk lejojnë mediat shqiptare të filmojnë në Bularat.

Ata u thonë gazetarëve që duhet të largohen prej aty.

Ndërkohë disa të tjerë i drejtoheshin shtëpisë së Kacifasit me thirrjet: “Konstandin je heroi ynë. Kacifa jeton, ti na drejton”.

Ata mbanin në duar flamuj grekë dhe flamurin e Patriarkanës.

scroll to top