fbpx

VIDEO/ Ther me thikë shokun e burgut. E godet pa pushim në bark, e shtrin përtokë dhe e tërheq zvarrë

Një ish-i burgosur ka goditur me thikë duke lënë të plagosur shokun e tij të burgut.

Nga pamjet duket qartë se si autori është duke pritur në një parking ish-shokun e tij të burgut, dhe befas e godet me thikë duke e shtrirë përtokë.

Ai përpiqet t’i largohet dhe tërhiqet zvarrë derisa arrin t’i largohet autorit ndërsa ky i fundit e ndjek në një distancë me thikë në dorë.

Ngjarja ka ndodhur në Rusi.