16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

VIDEO/ Vrasja në Laprakë, ja pistat e hetimit

spot_img

Dy janë pistat e hetimit për ngjarjen e rëndë e ndodhur para pak orësh në Laprakë.

E para ka të bëjë me faktin se vrasja të ketë ndodhur për shkak të xhelozisë dhe pista e dytë tani për tani është të ketë ndodhur ngjarja për shkak të konflikteve të Bengos, që në 2016 ka qenë i arrestuar për shantazh. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat