fbpx

Video/Zbulohen “sms”-të e Bashës me Berishën dhe kryesinë: Të armatosemi për…

Pas montazhit të një bisede në whats app me Ramës dhe ministrave, “Çmendina Dublim” sjell një tjetër video gazmore, këtë herë nga kampi opozitar.

Në të inskenohet një bisedë mes Bashës, drejtuesve të PD-së dhe ish- kryeministrit Sali Berisha, ku flitet për aksionin opozitar dhe protestat.

Për më tepër shikoni videon: