fbpx

(VIDEO)Donaldi ‘zhytet’ në mendime për botën jashtë, Beatrix: Pse nuk mendon për mua, jam gjith ky yll…

Trimat-603x375-1-600x373.png

Donaldi sot ishte zhytur në mendime për botën jashtë. Kjo gjë e acaroi Beatrixën e cila e pyeti se pse nuk po mendonte për të brenda por për botë jashtë.

Madje ajo i tha se është gjithë ai yll dhe ai nuk e mendon atë.

Më pas Beatrix u cua nga Donaldi dhe e la të lirë në botën e tij.

Donaldi dhe Beatrixa u akuzuan shumë për lidhjen e tyre që krijuan brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303