VIDEOJA seksi që po çmend rrjetin : Kejvina Kthella e pranon që ka celulit dhe është “içik e mbushur”

Kejvina Kthella ka thyer rekordin e komenteve të bëra ndonjëherë në videot që publikon në Instagram, me një postim të fundit që është super i zjarrtë.

Velina seksi shqiptare publikoi videon ku shfaqet me tanga dhe një bust të kuq, që i çmendi ndjekësit e saj në rrjetin social.

Ajo shfaqet duke kërcyer dhe bërë lëvizje provokuese që nuk ka sesi t’i shpëtojë vëmendjes së askujt.

Në komentin e vet, Kejvina shkruan se është “spec djegës dhe içik i mbushur”, për t’ju paraprirë të gjitha komenteve që do të pasojnë.

Madje në një bashkëbisedim me një ndjekëse, Kejvina e pranon që ka celulit, pa pikë problemi.

“Të duket celuliti”, i shkruan dikush.

“E kam parë unë para teje”, ia kthen Kejvina.

“Bravo për konfidencën”, ia kthen sërish komentuesja.Në vetëm një orë pas publikimit, videoja e saj ka marrë mbi 700 komente.

View this post on Instagram

Speci i kuq edhe icik i mbushur 🤪🌶 @travelavi Thank you for making this dope video ☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Aktualisht Kejvina ndodhet në Los Angeles, California, duke ndjekur ëndrrat e saj, ndoshta për t’u bërë pjesë e ekranit ndërkombëtar!