fbpx

Vijojnë lëkundjet e tokës,  3 tërmete në 30 minuta në vend

1526295776_termet-770x434.jpg

Duket se seria e lëkundjeve në vend do të vazhdojë pas tërmetit shumë të madh të ditës së shtunë.

Edhe gjatë ditës së sotme ka pasur sërish lëkundje sizmike në vendin tonë. Brenda 30 minutave ka patur 3 goditje tërmeti, ku më i forti ka qenë 2.4 ballë ndërsa më i lehti 2.3 ballë.

Epiqendra e tërmeteve, ka qenë në Lezhë dhe Shijak.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303