28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Viktima e parë nga i ftohti në Shqipëri

spot_img

Moti i keq dhe temperaturat e ulëta kanë shënuar viktimën e parë në vendin tonë. Në fshatin Ravonik të Korçës është gjetur një person i pajetë në rrugë.

Viktima mendohet se ka humbur jetën si pasojë e të ftohtitduke sqaruar se bëhet fjalë për 58-vjeçarin me iniciale J.P.

Trupi i viktimës është dërguar në morg për të bërë ekspertizën mjeko-ligjore. Prej disa ditësh, Shqipëria është goditur nga moti i keq dhe reshjet e dëborës si pasojë e masave ajrore polare.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat