fbpx

Viktima ishte me COVID, e pa autorin, ia futi vrapit, kamerat ‘nxjerrin zbuluar’ autorin, si ishte veshur ai? Detajet

kristi-1.jpg

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm pranë Piramidës në Tiranë, ku një 66-vjeçar Behar Sulo Sofia u qëllua me armë zjarri silenciator dhe ndërroi jetë në spital. Bëhet me dije se viktima ishte me COVID. 66-vjeçari teksa ka qenë duke ecur, e ka pikasur autorin dhe ka vrapuar por ndjekja ka zgjatur vetëm 30 metra dhe viktima ka rënë në tokë pas 2 plumbave të marrë. Vrasësi kishte vënë kapele, maskë dhe e ka pritur 66-vjeçarin në trotuar.

66-vjeçari jetonte te pallati pas ETC-së.

Vijon…

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303