fbpx

Vin Diesel publikon foton nga sheshxhirimet me Paul Walker dhe emocionon me fjalët

Screenshot_20-7.jpg

Aktori i njohur Vin Diesel ka kujtuar mikun e tij të ndjerë, Paul Walker, pak javë para lancimit të “Fast and Furious 9”.Përmes një postimi në rrjete sociale, Diesel ndau një fotografi të realizuar me Paul në sheshxhirim vite më parë. Me disa fjalë të ndjera, aktori zbuloi se këtë foto ia kishte dërguar vajza e Paul, Meadow.“Vëllazëria e përjetshme është një bekim përtej fjalëve. Shpresoj të të bëj krenar. Dashuri, gjithmonë”, ska shkruar ndër të tjera Vin.Pas ndarjes nga jeta të Walker, Vin Diesel i ka qëndruar gjithnjë pranë familjes së tij dhe duket se ka krijuar një marrëdhënie të ngushtë me vajzën e të ndjerit, Meadow.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303