fbpx

VIP-at shqiptarë hapin portofolat!Sa lek kanë?

vipat.jpg

Një trend i ri për sfida mes kolegësh ka pushtuar rrjetin e Instagramit.

Eneida Tarifa, Anxhela Peristeri, Rozana Radi etj, kanë hapur portofolat e tyre dhe i kanë fotografuar për t’i publikuar më pas në Instagram, duke nominuar kolegët dhe miqtë.

Disa prej tyre u treguan mjaft të siqnertë dhe modestë si :

Rozana Radi

Ori Kuçi

Anxhela Peristeri

Eneda Tarifa

Me sa duket për disa prej tyre ky vit ka qenë frytdhënës./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *