fbpx

“Virus kishte edhe në fushatë”, revoltohet keq këngëtari i njohur: Nga java tjetër do nis…

Screenshot_43-5.jpg

Këngëtari Labinot Tahiri këngëtari është shprehur kundër masave anti-COVID, teksa është shprehur se do të nisë sërish të këndojë dhe të mbajë koncerte.

Përmes një reagimi në rrjete sociale, Tahiri vë theksin tek fakti se gjatë zgjedhjeve në Kosovë, tubimet e klasës politike u mbajtën ndërsa shton se kushdo që infektohet, le të izolohet në shtëpi.

“Nga java tjetër, nëpër lokalet e Ferizajit dhe në të gjitha lokalet e Kosovës. Kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi, e mos të dalin llafazana të thonë virusi virusi, se kishte virus edhe në fushatë. Kështu vaksina nuk keni dhe keni me mbetur mbyllur edhe 1 vit.Pa punë nuk shkon, duket të sakrifikojmë që t’iu dërgojmë në shtëpi fëmijëve të ushqehen, e t’u blejmë libra.”, është shprehur Labinoti.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303