Vis Barajtari dedikim Lorit

Prej disa vitesh trashëgimtarja e Top Chanel Lori Hoxha dhe biznesmeni Vis Bajraktari janë në një lidhje dashurie .Mirëpo të dy kanë qenë gjithmonë të rezervuar për publikun pasi pak herë kemi parë foto të dy të rinjve.

Ata gjithmonë kanë dashur ta mbajnë ketë marrëdhënie larg medias dhe vëmendjes së publikut

Si rrallë herë ka qenë Visi i cili në faqen e tij personale në Instagram ka hedhur një foto ku mban në prehër Lorin duke e puthur me shumë pasion.

“Kur të shoh ty zemra ime del jashtë kontrollit”, shkruan ai përkrahë fotos.

Nuk kanë munguar  edhe komentet e Sares dhe vetë Lori ka shkruar:

“Love this pic” -e dashuroj këtë foto

Mesa duket çifti Visi dhe Lori po udhëtojnë për pushime bashkë.

Ata ndodhen në një avion privat pasi Lori sot ka ditelindjen ajo mbush 25 vjec. I urojmë Lorit të bëhet edhe 100.

Lër një koment