fbpx

Vishet me fustanin e bardhë? Kërkohet nga policia por Fjolla Morina i thotë “Po” biznesmenit të njohur

Screenshot_10-5.png

Edhe pse është dhënë masa “Arrest me burg” për të, Fjolla Morina vijon me planet për jetën e saj dashurore.  Raportohet se këngëtarja dhe biznesmeni Fisniku i kanë thënë “PO” njëri-tjetrit në pushimin që kanë pasur për Shën Valentin, 14 shkurt. Madje këngëtarja ka veshur edhe fustanin e bardhë, por këtë ngjarje ka vendosur ta mbajë vetëm për vete e të mos e ndajë me publikun.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303