fbpx

Vjedhja e Ministrisë së Brendshme, Salianji: Qeveria iu dorëzua krimit!

salianji.jpeg

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas vjedhjes së kryer në parkun e Ministrisë së Brendshme të disa pajisjeve elektronike.

Ai shprehet me ironi se pre e vjedhjeve ka rënë institucioni që është “kundër vjedhjes”. Me një shënim në “Facebook”, Salianji pohon se vjedhja e raportuar për Ministrinë e Brendshme është ulja autoritetit të shtetit dhe dorëzimi pa kushte i qeverisë përballë krimit të organizuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303