fbpx

Policia e Shkodrës arreston 27 vjeçarin e shpallur në kërkim ndërkombëtar

auto_policia-durres-850x450-11621671050-770x417.jpg

K. D 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës, pasi ishte i shpallur në kërkim për veprat penale “Marrëdhenie seksuale me dhune” dhe “vjedhje me dhune”.27-vjeçari në gusht të vitit 2019 në Berlin, ka ndaluar në rrugë një 32-vjeçare, e ka dhunuar dhe më pas ka tentuar që te kryejë marrëdhënie seksuale me të. Ndërkohë behet me dije se gjithashtu i ka marrë edhe portofolin dhe më pas është larguar.Policia njoftoi se janë marrë provat shkencore në vendin e ngjarje dhe se ka identifikuar 27-vjeçarin e shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303