fbpx

“Vjedhje, terror, dhunë prej 7 vitesh”, Basha: Ramën s’e beson më askush, boll më

basha-1.jpg

Lideri i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për vrasjen e Klodian Rashës, nga efektivi i policisë.

Basha shprehet se pas dështimeve, mashtrimeve, vjedhjeve, terrorit të shkaktuar prej 7 vitesh, kryeministrit Rama, sipas tij nuk i beson më askush.

Statusi:

Pas 7 vitesh dështime dhe premtime të pambajtura, 7 vite mashtrime, vjedhje dhe dështime, 7 vite dhunë dhe terror ndaj familjeve shqiptare, 7 vite rrënim dhe manipulime, askush se beson më Edi Ramën. Boll më!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303