fbpx

“Vjen darka e ti më mungon shumë”. Hapet një pus me ujë në Indonezi dhe mban emrin Arjan Sala (Video)

arjan.jpg

Një grup vullnetarësh në Indonezi kanë bërë një gjest mjaft emocionues së fundmi. Ata kanë hapur një pus uji, i cili mban emrin e Arjan Salës, 32-vjeçarit i cili humbi jetën në magazinën e përfshirë nga flakët në Tiranë.

Ka qenë vëllai i Arjanit, Edmond Sala ai i cili ka publikuar videon në Facebook.

“Sapo u hap një pus ujë Ne Indonezi me emrin Arjan Sala vëllait im të dashur shpirti vëllait emri vëllait, Heroi vëllait, HERO HERO , vjen darka ti më mungon shumë, do më mungosh shumë”, – shkruan ai.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303