fbpx

Vjen në jetë fëmija i parë i futbollistit të njohur shqiptar

Capture-34.jpg

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita , janë bërë prindër për herë të parë.

Ditën e sotme ka ardhur në jetë foshnja e çiftit e gjinisë vajzë. Vetë futbollisti i Arsenalit që e ka bërë të ditur se është bërë baba duke publikuar një fotografi ku duket dora e vajzës së vogël dhe gruas Leonitës.

View this post on Instagram

Welcome our little princess Mommy and Daddy love you ❤️ @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

“Mirësevjen princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të duan shumë” : ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, ku ka shprehur gëzimin që është bërë baba për herë të parë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303