Vjen në jetë fëmija i parë i futbollistit të njohur shqiptar

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita , janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e sotme ka ardhur në jetë foshnja e çiftit e gjinisë vajzë. Vetë futbollisti i Arsenalit që e ka bërë të ditur se është bërë baba duke publikuar një fotografi ku duket dora e vajzës së vogël dhe gruas Leonitës. View this post on Instagram Welcome our little princess Mommy and Daddy love you ❤️ @leonita.x A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on Oct 7, 2019 at 2:31am PDT “Mirësevjen princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të duan … Vazhdoni me leximin e Vjen në jetë fëmija i parë i futbollistit të njohur shqiptar