fbpx

Vjen një surprizë e papritur për Donaldin dhe Beatrix

mesazh.png

Personazheve të këtij edicioni të “Big Brother VIP” i janë bërë shpesh surpriza nga fansat e tyre gjatë qëndrimit në shtëpi.

Shumica shpërndan mesazhe me dron në qiell, mirëpo një episod i pakëndshëm ndodhi më herët me Donaldin dhe Trixën, kur një fans i Borës nisi t’i ofendonte ata të dy duke thërritur nga jashtë ambienteve të shtëpisë.

Kjo ngjarje mori vëmendje të madhe në rrjet dhe solli gjithashtu reagimin e Bora Zemanit, mirëpo së fundmi “pllaka është ndërruar”.

Kanë qenë fansat e Donaldit dhe Trixës ata që kanë dërguar një mesazh me dron në shtëpi, duke i thënë se janë më të mirët.

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303