fbpx

Vlonjatët nuk kanë frikë nga koronavirusi, nuk i ndahen detit dhe xhirove në këmbë e biçikleta

C7F8F30F-4CB2-43DA-93CF-197C6979080F.jpeg

Vlonjatët nuk duan tia dinë për koronavirusin. Ata shëtisin të qetë buzë Lungomares.

Ka edhe nga ata që dalin xhiro me biçikleta.

Kjo është panorama që na vjen nga qyteti i Vlorës, atje ku qytetarët nuk i kanë rezistuar dot diellit dhe kanë sfiduar frikën e koronavirusit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303