Vlorë/ Mori përpara me makinë nënën dhe fëmijën, kapet 22-vjeçari

Ka rënë në pranga ditën e sotme 22-vjeçari, i cili përplasi me makinë mbrëmjen e djeshme një grua së bashku me fëmijën e saj të mitur.

Ai po udhëtonte me makinë e tij luksoze, kur mori përpara dy persona, të cilët mbetën të plagosur.

Ngjarja ndodhi  në lagjen Pavarësia, në zonën e Skelës, ku nëna me fëmijën po kalonin rrugën.

Menjëherë, qytetarët i ofruan ndihmë dhe lajmëruar ambulancën.

Raportohet se të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën nga aksidenti./real-news.tv