Vonon por nuk harron, Rama ‘shkarkon’ edhe Lulzim Bashën

Pasi shkarkoi ministrat më kryesorë të qeverisë së tij, Rama ka gjetur kohën sot të ironizojë edhe kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën.

Ai ka postuar një ‘meme’ mbi të cilën shkruan ‘Se për pak harrova, shkarkohet dhe Lulzim Basha’.

Mesazhi i Kryeministrit është i qartë. /Real-news.tv/

Lër një koment