28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Votat e LSI po i kalojnë PS-së”, plas sherri në Vlorë

spot_img

Është tensionuar situata në një qendër numërimi në Vlorë. Disa vota të numëruara janë bërë shkak i një konflikti mes komisionerëve të Partisë Socialiste dhe atyre të LSI-së dhe PD-së.Rasti është denoncuar nga kandidatja e LSI-së në Vlorë, Griseljda Myslymi. Konflikti mësohet se ka nisur pasi disa vota që i përkisnin LSI-së, por për shkak të shënimit janë shpallur të pavlefshme dhe më pas i kanë kaluar socialistëve.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat