27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Voton bashkëshortja e Ramush Haradinajt, ka një mesazh për shqiptarët

spot_img

Anita Haradinaj, bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt ka votuar ditën e sotme në zgjedhjet parlamentare.Pas votimit, ajo u ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që të votojnë dhe të vendosin për të ardhmen e Shqipërisë në Europë.“I ftoj të gjithë Shqiptarët që me ty drejtën e votës së tyre sot të përcaktojnë të ardhmen e Shqiperisë Evropiane”, ka shkruar Haradinaj.Kujtojmë që Anita e cila ka shtetësi shqiptare, ka jetuar për një kohë të gjatë në Tiranë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat