fbpx

Vranë kushëririn pas konfliktit për tokën, jepet masa e sigurisë për dy vëllezërit

lajm-i-fundit-4-5-2.jpg

Gjykata e Lushnjes ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për vëllezërit Hasalla, që vranë kushëririn e tyre.

Ngjarja e rëndë ndodhi dy ditë më parë, ku vëllezërit Kastriot dhe Afrim Hasalla kanë vrarë me armë zjarri kushëririn e tyre, Romeo Hasallën, pas një konflikti pronësie.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303