fbpx

Vrasja e 35-vjeçarit në fshat, zbardhet ngjarja

Zallbastar-750x450.gif

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djeshme, ku për pasojë mbeti i vdekur një 35-vjeçar. Arben Gjeci u plagosur me sende të forta nga një person në fshatin Zallbastar.

Ai nuk mundi të mbijetonte si pasojë e plagëve të shumta që kishte marrë në kokë.

Gjeci u gjet në tokë, ku ndërroi jetë menjëherë sapo u transportua në spital.

Policia menjëherë mbërriti ditën e djeshme në vendngjarje, ku hetoi situatën.

Sipas tyre, mësohet se viktima ka pasur një lidhje me gruan e autorit dhe ndoshta kjo ka qenë arsyeja e vrasjes së 35-vjeçarit./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303