fbpx

Vrasja e dyfishtë mes poliklinikës në Patos/ Policia arreston autorin  

ngjarja.jpeg

Pas ngjarjes së rëndë në Patos ku mbeti i vrarë një person, ndërsa një tjetër u plagos, policia ka arrestuar autorin e ngjarjes. Falë veprimeve të shpejta dhe profesionale të policisë, është bërë e mundur kapja e autorit dhe sekuestrimin i armës së zjarrit.

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak: Policia kap në kohë rekord autorin e ngjarjes së ndodhur në ambientet e poliklinikës në Patos ku mbetën të vrarë dy persona.  

Sot rreth orës 12:20, në ambientet e poliklinikës së Patosit si pasojë e një konflikti, shtetasi Martin Skëndaj ka qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka mbetur një shtetas i vrarë dhe një i plagosur.

Falë veprimeve të shpejta dhe profesionale të policisë, është bërë e mundur kapja e autorit dhe sekuestrimin i armës së zjarrit.

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303