fbpx

Vrasja e reperit në Ferizaj, Fero bën veprimin e papritur (Foto)

fero.png

Para disa ditësh një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Ferizajt, ku mbeti i vrarë Gazmend Hyseni i njohur me nofkën “Strella”, ndërsa i dyshuar kryesor për këtë vrasje është Qendrim Januzi, vëllai i reperit të njohur Buta.
Lidhur me këtë ngjarje kanë reaguar edhe reperët, Feronit Shabani i njohur me nofkën “Fero” dhe Ensar Elshani i njohur si “Fuego” të cilët kishin pasur miqësi me të ndjerin.
Ndërsa, ditën e sotme u bë e ditur se Fero ka bërë tatuazh nofkën e të ndjerit.
“King Strella” është mbishkrimi që reperi e ka përjetësuar në gjoksin e tij.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303