20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vrasja në bllok, Elvana Gjata shpallet në kërkim

spot_img

Këngëtarja e famshme Elvana Gjata është shpallur në kërkim nga policia pas ngjarjes së 4 tetorit në ish-Bllok, ku pas një përplasjeje me armë mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë.

Mësohet se Elvana Gjata kërkohet nga policia për t’u marrë në pyetje mbi atë që ndodhi mbrëmjen e së enjtes.

Në kërkim vazhdon të jetë i dashuri i këngëtares, Ervin Mata, si dhe komandoja Mevjol Bilo.

Një nga pistat e hetimit është se ngjarja mund të ketë ndodhur pikërisht për një ngacmim ndaj këngëtares.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat