fbpx

Vrasja në Tiranë, publikohen fotot e viktimës dhe autorit të krimit

Screenshot_5-3.png

Një vrasje në një lokal tronditi ditën e sotme Tiranën. Së fundmi, janë publikuar fotot e viktimës Kudret Salia dhe autorit Mexhit Picari nga shqiptarja.com.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303