21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vrau djalin, habit avokati i Skënder Krasniqit, deklarata e tij i jep rrjedhën tjetër tragjedisë

spot_img

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje tragjike tronditi Prishtinën ku babai vrau me armë djalin e tij, Albert Krasniqin dhe më pas njoftoi policinë mbi aktin fatal. Pak më parë ka reaguar dhe avokati i autorit Skënder Krasniqit.

“Ishte aksidentale, nga pakujdesia. Skënderi është në gjendje shumë të keqe, i mërzitur shumë”, ka thënë avokati për Klan Kosova.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat