27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Vrau me thikë gruan, arrestohet në Greqi, Eduart Danaj

spot_img

Policia greke ka arrestuar 50-vjeccarin që dyshohet se qëlloi me thikë gruan e tij, 40-vjeccare, Enkelejda Danaj, duke i shkaktuar vdekjen mëngjesin e së enjtes.

Mediat greke njoftojnë se autori i dyshuar është arrestuar në zonën e Filit.

Ndërkohë, 40-vjeçarja që u vra brutalisht mëngjesin e së enjtes në zonën më qendrore të Menidit , jo një herë, jo dy, por tre herë kishte denoncuar partnerin e saj të larguar për dhunë në familje .

Sipas informacioneve nga burime të mirëinformuara, viktima kishte përmendur në denoncimet e saj se  50-vjeçari , i cili është edhe i dyshuari kryesor për vrasjen e saj, konsumonte sasi të mëdha alkooli dhe bëhej i dhunshëm.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat