fbpx

Vrau të ëmën por shënjestra e 44-vjeçarit ishte e bija, ja arsyeja tronditëse pse donte ta vriste

Një krim makabër ndodhi dje në Pogradec, ku një 44-vjeçar ka vrarë nënën e tij duke i prerë kokën.

Mirëpo, të afërmit e viktimës Firdes Çekiçi bëjnë me dije disa detaje të rënda. Theksohet se Olsi Çekiçi, ka dashur të vrasë të bijën 15 vjeçe dhe jo nënën e tij.

Arsyeja që donte ta vriste ishte për shkak të telefonit, por ka ndërhyrë e ëma e tij për të mbrojtur mbesën.