fbpx

Xhensila Myrtezaj i dedikon tatuazhin domethënës vajzës së saj

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj  ka zbuluar se ka gdhendur në gishtat e saj emrin e vajzës dhe në momentin që ata bashkohen formojnë lutjen me duar.

Dhe me këtë foto ajo ka cituar një nga thëniet e Biblës si lutje për të gjithë prindërit e fëmijët.

Lutja ime… ‘Të gjithë fëmijët tuaj do të mësohen nga Zoti dhe e madhe do të jetë paqja e tyre’ – Isaiah 54:13”, ka shkruar Xhensila përkrah fotos.