23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese me një fustan zbulues, në disa imazhe të publikuara në Instagram 

spot_img

Xhensila Myrtezaj, këngëtarja e njohur shqiptare, ka publikuar një seri fotografish të guximshme dhe provokuese.

E njohur për elegancën dhe stilin e saj, Myrtezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve duke modeluar një fustan mjaft zbulues.

Pjesa e sipërme e veshjes karakterizohej nga një pjesë metalike që përqafonte gjoksin, duke i dhënë një aspekt modern dhe ndoshta futuristik kësaj veshjeje.

Ndërkohë, barku i saj i ekspozuar shtonte një prekje të shtuar sensualiteti, duke theksuar formën e saj.

Por çfarë bënte vërtet që ky fustan të dilte në pah ishte çarja e thellë që zbulonte këmbët e saj shkëlqyeshëm të tonifikuara dhe seksi.

Imazhet në Instagram të Xhensilës kanë tërhequr mijëra pëlqime dhe komente, duke bërë që ajo të jetë një nga temat kryesore të bisedave në rrjetet sociale.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat