18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Xhensila ndan fotot e ëmbla me Ajkën pranë pemës së Vitit të Ri

spot_img

Festat e fundvitit kanë ardhur më shpejt se kudo në familjen e këngëtares Xhensila Myrtezaj. Si çdo vit, edhe këtë herë ajo ka realizuar një fotosesion me bashkëshortin Besin dhe vajzën Ajkën.Mirëpo, këtë nëntor, Xhensila është shfaqur vetëm me të bijën dhe nuk ka nguruar që këto pamje të ëmbla t’i publikojë në Instagram.Të dyja shihet të veshura me fustan të bardhë si princesha shkëlqejnë nën dritat e bukura të pemës së Vitit të Ri. Krahas tyre nuk mungon as qenushi, duke e bërë këtë pamje edhe më të bukur.“Shumë dashuri në këto ditë të bukura që vijnë. Paqe, dashuri dhe sa më shumë drita. Atmosferë vajzash”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat