fbpx

“Xhinset e mia të preferuara nuk më bëjnë më…”, Sara Hoxha tregon problemin që ka

1653956816865285_c5_720x720.jpeg

Sara Hoxha dhe Ledri Vula së shpejti do të bëhen prindër. Bukuroshja është disa muajshe shtatzënë dhe duket aq bukur me barkun e rrumbullakët.

Së fundmi Sara ka publikuar një foto ku mundohet të veshë një palë të xhinse të shkurtra, por e ka të pamundur për shkak të barkut të rrumbullakosur.

“Xhinset e mia të preferuara nuk më bëjnë më, por sërish provoj t’i vesh”, ka shkruar Sara krah postimit të fundit.

Kujtojmë që edhe pak ditë më parë Sara postoj një foto nga plazhi e veshur me fustan të zi ku shkruante “Të gjithë po tregojnë trupin e tyre veror, ndërsa unë jam kështu…”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303