fbpx

Yuri Kim i kërkoi Bashës mos ta fuste në listë? Berisha ‘ngre supet’: S’di gjë!

1-10-768x413.png

A i ka thënë Yuri Kim-Bashës që Berisha mos të jetë në listë? Përgjigjet Sali Berisha: Nuk më ka thënë kurrë. Nuk di gjë fare. Nga ta di unë. Basha s’më ka thënë kurrë që ambasadorja po thotë këtë. Unë isha i bindur se do fitonim dhe kisha bërë ndërmend plane të tjera. Tani do jem pjesë. Kam hequr çdo lloj vetëkufizimi që i kam vënë vetes. I kisha vënë vetes të mëdha. Do rikthehem. Sepse kisha vendosur të largohem. Nuk do i bëja oponencë PD në pushtet. Po edhe kamzhik i opozitës nuk do bëhesha. Ishte momenti ideal për mua. Ndodhi humbja do vijoj betejën, ndodhi kjo do e trefishoj betejën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303