fbpx

Zaimina më në formë se kurrë, shfaqet me fustan të ngushtë dhe nuk i lë aspak vend imagjinatës

Screenshot_33-6.jpg

Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja brune nuk ka tërhequr vëmendjen vetëm me performancat muzikore por edhe për pamjen e saj të mahnitshme. Ajo shpesh publikon në rrjete sociale foto ku shihet mjaft në formë.

Së fundmi, Zaimina ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan, që ia nxjerr shumë në pah linjat perfektë.

Foto në fjalë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta në rrjete sociale. Këngëtarja kishte bërë një pauzë të gjatë në muzikë, ndërsa para gjashtë muajsh solli në treg këngën “Vetes”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303